Proje Detayları

Proje Hakkında

Guzell Tower Nilüfer’de Bursa için yeni bir simge.

Modern tasarımı ve teknolojisi ile 16 katlı, 65 metre yüksekliğindeki Guzell Tower iş dünyasının her türlü beklentisini karşılamak için tasarlandı. Hayalinizdeki ofisi tek kat’da 132 m2’den 550 m2’ye kadar farklı kullanım alternatifleri ile satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Size özel resepsiyon, restaurant, toplantı salonu, özel arşiv ünitesi, oto yıkama, vale gibi hayatınızı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile ihtişamlı ve pratik bir çalışma ortamının tadını çıkarın.

Guzell Tower bölgenin silüetini yeniden yorumlayarak, beklentilerinizin çok üzerinde teknoloji, dizayn ve konfor için yeni ofis standartları belirliyor. Mimar Eldar Melikşah imzası ile dizayn edilen, ikonik bina iş yaşamında tasarıma yepyeni bir boyut getiriyor.

Her ofis için bağımsız klima sistemi, her katta dinlenme balkonları, 4 adet asansör ile konfor Guzell Tower’da karşılığını buluyor. Bütün bu hizmetlerin hepsi yüksek güvenlik standartları; jet grout zemin kolonları, 7 gün 24 saat kamera takibi, jeneratör, kartlı geçiş sistemleri, x ray cihazları ile fiziki güvenlik kontrolü,yangın dedektörleri, yangın söndürme sistemleri ile destekleniyor ve mükemmel bir teknik altyapı ile çalışma ortamı oluşturuyor.

Guzell Tower’a kolay ulaşım
  • Guzell Tower Nilüfer’in kalbindeki avantajlı lokasyonu ile ataevler metro istasyonu ve ata bulvarı caddesi otobüs durağına olan direkt bağlantısı
  • bursa çevreyolu (E90) otoban’ına 6 km (7 dakika)
  • Uludağ Üniversitesi 8 km (10 dakika)
  • Güzelyalı feribot iskelesi’ne 17 km (19 dakika)
  • Bursa TÜYAP Fuar Merkezi’ne 15 km (17 dakika)
  • Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi ve Beşevler küçük sanayi sitesi hattının tam ortasında olması ile muhteşem bir ulaşım imkanı sunuyor.
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Uzman Danışmanlarımız Sizi Arasın

Adınız ve Soyadınız

Telefon Numaranız